[fc id=’2′ type=’slide’ placement=’right’ button_color=’#4488ee’ font_color=’white’]Zapraszamy do współpracy właścicieli myjni[/fc]

Zwiększ zaangażowanie klientów z naszą platformą marketingową WWWash

Połączenie myjni z chmurą przez naszą platformę IoT (internet rzeczy) pozwala lepiej poznać preferencje i zachowania użytkowników. Zbuduj i wprowadź kampanie marketingowe i programy lojalnościowe, które pozwolą Ci zwiększyć zaangażowanie i lojalność klientów.

Jak to działa

Wwwash jest pierwszym pełnym rozwiązaniem IoT na rynku myjni samochodowych. Operatorzy otrzymują aplikację, łącze IoT oraz oprogramowanie w chmurze pozwalające na zwiększenie przychodu z myjni i poprawę lojalności klientów. 

Myjnia samoobsługowa bezdotykowa

Serwer

Zarządzanie, łączność, płatności, marketing

Dowolny wrzutnik monet

Zainstalowany wrzutnik monet

Modem

Dostęp do internetu kontrolera myjni

Moduł dodatkowy

Symulator monet. Imituje wprowadzanie monet do wrzutnika. Intalacja zajmuje ok. 3 minut.

Dowolny kontroler myjni

Symulator wrzutu monet jest kompatybilny ze wszystkimi wrzutnikami a co za tym idzie pozwala na pracę z dowolnym kontrolerem myjni.

Myjnia automatyczna

Serwer

Zarządzanie, łączność, płatności, marketing

Kontroler myjni

Panel sterowania myjni.

Myjnia

Nowa lub już eksploatowana myjnia automatyczna.

Pytania i odpowiedzi

Czym jest Wwwash?

Wwwash jest platformą płatności mobilnej i zarządzania programami lojalnościowymi dla operatorów myjni i ich klientów. Platforma zawiera narzędzia które umożliwiają operatorom myjni monitorowanie preferencji i zachowań klientów i tworzenie targetowanych kampanii marketingowych. Z platformą wwwash klienci mogą w bardzo wygodny sposób zapłacić i rozpocząć program mycia z poziomu aplikacji.
Niektóre, wybrane cechy platformy: zarządzanie flotami, przedpłaty, upusty grupowe, kampanie sms lub push, systemy zbierania punktów itd

Czy zapewniacie zarówno sprzęt jak i oprogramowanie?

Pełen zestaw rozwiązania Wwwash zawiera zarówno sprzęt (dedykowany modem 3G do komunikacji z serwerem) oraz oprogramowanie (aplikacja mobilna dla klientów oraz platforma administracyjna dla operatorów).

W jaki sposób mogę dołączyć do platformy Wwwash?

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który przygotuje odpowiednią dla Państwa rozwiązania ofertę. Informacje o nas można znaleźć w zakładce Kontakt.

Jakiego typu myjnie mogą dołączyć do platformy Wwwash?

Obsługujemy myjnie wszystkiego typu – samoobsługowe bezdotykowe, automatyczne tunelowe oraz automatyczne portalowe.

W jaki sposób mogę sprawdzić czy moja myjnia jest kompatybilna z Wwwash?

99.9 % urządzeń myjni można zintegrować z platformą Wwwash. Przeprowadziliśmy udane instalacje na produktach wszystkich wiodących, polskich i światowych, producentów myjni.

Dlaczego warto korzystać z platformy Wwwash?

Wwwash pomaga zwiększyć obroty myjni dzięki platformie do zarządzania kampaniami marketingowymi i wygodzie płatności z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Istotna jest również możliwość otrzymania faktury (natychmiastowej lub zbiorczej za miesiąc) za wykonane usługi, co jest bardzo ważne dla klientów biznesowych.

A co jeśli już mam aplikację, program lojalnościowy i nie chcę ich zmieniać?

Platforma Wwwash może być zintegrowana z Państwa aplikacją i programem lojalnościowym. Nawet fizyczne karty lojalnościowe mogą być wykorzystywane z platformą Wwwash.

Dlaczego powinienem wybrać Wwwash a nie rozwiązanie konkurencyjne?

Gwarantujemy najniższą cenę wdrożenia i najszybszy zwrot z inwestycji na rynku. Wwwash jest cenowo dostępna nawet dla operatorów pojedynczej myjni. Dodatkowo, na rynku polskim, jest to pierwsza platforma tego typu.

Posiadam tylko jedną myjnię. Czy to jest rozwiązanie dla mnie?

Niski koszt uruchomienia platformy powoduje, że jest ona dostępna nawet dla operatorów pojedynczych myjni.

Dołącz do nas dzisiaj i zacznij zarabiać!

Szybki montaż i minimum formalności.